Szybkie Kredyty


Są to internetowe, krótkoterminowe pożyczki z terminem płatnośœci do 30 lub 60 dni. Każdorazowo można przedłużyć termin płatnoœści o kolejne 30 dni wpłacając niewielką sumę pieniędzy. Na początek otrzymujemy nie więcej aniżeli 500-600zł ale składając wniosek w każdej z kilku firm wychodzi że otrzymamy nawet 3000zł bez wychodzenia z domu. Cały proces otrzymania pożyczki w znakomitej większośœci przypadków zamyka się do godziny (czas od złożenia wniosku do otrzymania pieniędzy).
Wymagania:
- Ukończone 18 lat

Oferty Szybkich Kredytów


vivus_luty kalkulator_200x200 Image Banner 200 x 200 VIVUS
Szybka Pożyczka skierowana dla osób w wieku od 19 do 75 lat. PROMOCJA: Pierwszą szybką pożyczke w VIVUS otrzymamy za darmo, oddajemy tyle samo ile pożyczyliśmy, dla nowych klientów maksymalna kwota pożyczki to 1200 zł z okresem spłaty do 30 dni. Możliwoœść przedłużenia terminu spłaty za dodatkową opłatą o 7, 14 lub 30 dni. Kwota pożyczek dla stałych klientów wynosi nawet do 2000 zł, możemy o nią wnioskować zaraz po spłacie pierwszej pożyczki. Pożyczki w VIVUS udzielane są bez koniecznoœści poręczeń oraz bez zastawu.

Jak uzyskać kredyt?
- Rejestrujemy się na stronie www
- Wysyłamy przelew weryfikacyjny ze swojego konta w wysokoœci 1gr.
- Czekamy na decyzje
- Jeżeli jest pozytywna w kilkadziesiąt minut dostajemy pieniądze na konto
20141202 200x200 Image Banner 200 x 200 SOHO CREDIT
Wygodna pożyczka bez wychodzenia z domu, bez poręczycieli i zbędnych formalności. Pierwsza pożyczka bez prowizji w 15 minut na koncie. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na początek należy zarejestrować się podając szczegółowe informacje na swój temat. Kolejnym krokiem jest przelanie 1 zł na konto wskazane na stronie internetowej. Wpłata ta ma na celu zweryfikowanie podanych danych osobowych oraz wskazanie konta, na które ma zostać przelana gotówka.

Jak uzyskać kredyt?
- Rejestrujemy się na stronie www
- Wysyłamy przelew weryfikacyjny z konta w wysokoœści 1zł.
- Czekamy na decyzję
- Jeżeœli jest pozytywna w kilkanaście minut dostajemy pieniądze na konto
FILARUM.PL
Jest jedną z najmłodszych firm pożyczkowych na naszym rynku. Wystarczy posiadać 21lat. Klienci korzystający po raz pierwszy z usług tejże instytucji finansowej mogą liczyć na maksymalnie 1000 złotych, stali klienci mogą natomiast pożyczać nawet do 3000 złotych.

Jak uzyskać kredyt?
Procedura zaciągania pożyczki w firmie zaczyna się obowiązkową rejestracją na stronie firmowej. Po wypełnieniu formularza wymaganymi danymi osobowymi należy postępować krok po kroku wedle wskazań systemu. Klient ubiegający się o kredyt będzie musiał dokonać przelewu w wysokoœści 1 grosza na wskazane konto. Jest to forma weryfikacji danych pożyczkobiorcy. Po wykonaniu wszystkich czynnoœci klient otrzymuje pieniądze na konto.
2014-11-10 OpenCredit_bann_PL_10 Image Banner 200 x 200 NET CREDIT
Udziela pożyczek na okres do 30 dni osobom w wieku od 20 do 65 lat. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 1000 zł, a każdej kolejnej –to 3000 zł. Po przeprowadzeniu oceny zdolnoœści kredytowej firma może jednak zaproponować niższą kwotę.

Jak otrzymać pożyczkę?
Aby otrzymać pierwszą pożyczkę, należy okreœślić jej parametry (potrzebną kwotę i okres spłaty), a następnie wypełnić formularz rejestracyjny. Ostatnim etapem rejestracji jest przesłanie 0,01 zł z własnego konta bankowego na rachunek firmy – to pozwala potwierdzić tożsamoœść wnioskującego o pożyczkę. Wniosek o kolejną pożyczkę można złożyć przez Internet, po zalogowaniu się na konto użytkownika, przez telefon (konsultanci są dostępni od poniedziałku do niedzieli od 7.00 do 22.00) lub wysyłając wiadomoœć SMS. Pożyczkę zwraca się jednorazowo nie póŸźniej niż w terminie okreśœlonym w umowie.O Nas:

  • alternative text for image
  • Jasne warunki współpracy
  • Nie ważne na jaki cel poszukujesz gotówki, i na jaki okres - w każdym wypadku otrzymasz całkowitą i bezpłatną wycenę pożyczki.
  • alternative text for image
  • Bezpieczeństwo
  • Dzięki prowadzonej przez nas polityce prywatnoœści macie Państwo pewnoœść, że podane we wniosku dane nie zostaną wykorzystane do celów marketingowych..
  • alternative text for image
  • Zalety naszych partnerów
  • pożyczka bez zbędnych formalnośœci -zła historia BIK, KRD, i BIG nie oznacza braku szans na otrzymanie gotówki

Opinie klientów:

  • "Jasne zasady, dobre oprocentowanie..."
  • Nie znoszę pożyczać pieniędzy. Stanowczo wolę niczego sobie nie kupić i oszczędzać, niż pożyczać. Niestety życiowa sytuacja zmusiła mnie do skorzystania z oferty pożyczkowej. Skorzystałam z Waszej oferty jestem bardzo zadowolona. Jasne zasady, dobre oprocentowanie i profesjonalna obsługa. Super sprawa, polecam.
  • Monika S. - Płock
  • "Nie chceli udzielić mi kredytu..."
  • Prowadzę własny handel obwoźŸny i tym samym nie mam stałych dochodów więc żaden bank nie chciał udzielić mi kredytu. U was dostałem pożyczkę od ręki i powiem wam że mimo małej pomyłki jestem zadowolony
  • Krzysztof L. - Konin
  • "Dziśœ polecę Was każdemu w potrzebie..."
  • Miałam trochę nieopłaconych i długo przeterminowanych rachunków. Nie bardzo miałam skąd na nie wziąść (taka chwilowa niedyspozycja finansowa). Tutaj udało mi się. Dziśœ polecę Was każdemu w potrzebie. Nie warto długo się zastanawiać.
  • Jolanta W. - ŁódŸź